Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 979 ответов!

Чи подобається тобі бувати біля річки? Чому ? Текст - міркування.

1-4 класс

DaPt 18 мая 2016 г., 15:02:00 (8 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Ooopkalex
18 мая 2016 г., 16:05:37 (8 лет назад)

Особисто я дуже полюбляю природу, адже вона така гарна! Весна...Глянеш на вулицю : всюди цвітуть квіти, розквітають дерева, співають пташки.

Моє улюблене місце на природі - річка. Чому мені подобається біля неї бувати? На це питання однозначної відповіді я дати не можу. По-перше мене заворожує вода, яка стрімко тече, незважаючи на пороги. Також, я в захваті від прекрасної природи навколо річки: з води вистрибують риби, метелики пролітають над нею. Але в останні роки річка забруднюється відходами, які викидають різні заводи і фабрики. Тоді виникає питання :"Чому люди забруднюють багатства, які дає нам природа?" Відповіді на питання в мене не знайшлося.

Минуло декілька років. Вже не літають метелики, не розквітають дерева, риби в річці немає. Ще один живий куточок зник...

Люди! Я закликаю вас, бережіть природу, не засмічуйте її!

 

 

Не знаю, я перешёл с темы на другую, но зато оценят лучше)

Если не понравился, можешь хоть что-то выбрать из этого))

+ 0 -
Kseny1112
18 мая 2016 г., 16:54:42 (8 лет назад)

Мені подобається бувати біля річки, подобається спостерігати за її перебігом. Я люблю дивитися, як водоспадом вона спадає з обриву. Як її краплі, бризкаючи, омивають листя берегових чагарників. Дуже цікаво спостерігати за рибою, яка пустує недалеко від берега. Як промені сонця відбиваються у воді при заході сонця. Я люблю річку!

Ответить

Читайте также

Потрібно скласти план до тексту.

На Десні — повінь. Навколо вода, берегів не видно. Верби у воді стоять, гілля полощуть. Поміж вербами човен пливе. А в човні — Тетянка з татом.
Над водою, на вербовій гілці, пухова рукавичка гойдається.
— Хтось рукавичку на вербу закинув! — дивується Тетянка.
— То ремезкове гніздо. Маленький ремезок, непринадний, а бач, який майстер! — розповідає тато.
Біля човна щось довге й зелене зблиснуло, аж вода завирувала.
— Ой, чи не крокодил! — злякалася Тетянка.
Тато голосно засміявся, аж луна покотилася.
— Це щука ганяє.
За вербами — невеличкий острівець, наче круглий столик.
— Отут і нарвемо щавлю, — прип’яв тато човна до корча. — 3 молодим щавликом борщ смачний!
Тетянка рве щавель у торбинку і раптом — до тата:— Заєць! Он там, у кущі! Заєць зіщулився, тремтить, але не тікає. А куди ж йому тікати?
— До ранку острівець затопить повінню. Так що поїхали, вуханю, з нами, — примовляв тато, несучи зайця до човна.
Коли перепливали повноводу Десну, заєць притиснувся до Тетянки, а вона його полою плащика прикрила.
— Тату, ми вуханя додому заберемо? — питалася тата. — Буде з кролями жити...
— Еге, в клітці ніби затишніше. І їжі досхочу дають. Але заєць — не кріль. Йому воля треба, роздолля, — тато налягав на весла і розмовляв з Тетянкою.
Тут човен ткнувся носом у берег. Заєць повів туди?-сюди косими очицями, та як чкурне до лісу! Тільки смуга лягла.

В ГОСТЯХ У ВЕСНИ Ще ховаються по байраках сірі брили злежаного снігу, вночі морозець притрушує білою пудрою зелене листя осоки на болоті, а вже

красується золотими сережками ліщина і на пригрітих сонцем галявинах випинаються молодими соковитими стрілами трави. У таку пору я поспішаю в ліс. Поспішаю в гості до самої весни. Ранок теплий, сонячний. Дихає свіжістю земля. Ніколи ліс не пахне так солодко і терпко, як у цю вранішню годину. Сльозяться крихітні струмки, шукають дорогу до річечки. Ліс живе передчуттям зеленої повені листя і трав. Він посвітлішав, виграє новими кольорами, звуками. Чуєте, з вільшаника долинає голосна пісня: при-ди-кум... чай-пить... чай-пить... Хто ж це запрошує випити чаю? Та це ж співочий дрізд! Він зовсім недавно повернувся з далекої Африки і тепер спішить повідомити про це ніжними трелями. Дрозда підтримують і зяблик, і шпак. Вони також радіють, повернувшись до рідного лісу. Синиця, яка ніколи не бачила заморських земель, дивиться на них з особливою заздрістю. А от вівсянка і досі не йме віри, що настала весна. Сидить на сосновій гілці і все перепитує: «Чи це так? Чи це так?» «Так, так, так», - відповідає їй дятел. «Угу, угу», - підтакує кільчаста горлиця. Здається, пернате населення лісу шаленіє від п'янкого повітря, світла, тепла. Йду лісовою стежкою і скрізь бачу прикмети весни. Серед чагарників пурхає метелик-кропив'янка. На його крильцях - справжня веселка: чорні, жовті, коричневі розводи на червоному тлі, блакитна мережка. І раптом не стало метелика. Де ж він подівся? Ага, сів на торішню траву, склав крильця і став непомітним. Гарно замаскувався. А коли розгорнув крильця - у повітря знов злетіла барвиста квітка. Побачив я і сонечко. Воно сиділо на сухому стеблі деревію і ніяк не могло відважитись на політ, хоч і піднімало червоні з чорними цятками надкрилля. Узяв я комашку в долоню і зігрів своїм диханням. Сонечко розправило крильця і зникло з очей. А в траві під кущем ліщини затаїлося зайченя: і, не ворухнулось, коли я обережно пройшов мимо. Цілий день бродив я весняним лісом. А під вечір зяблик попередив мене: збирається на дощ. На гарну погоді він співає веселу пісеньку, а перед дощем починає одноманітно рюмити. Точна прикмета. Ще жодного разу не підвів мене пернатий барометр*. Що ж, пора йти додому. (357 слів)За Степаном Мацюцьким *Барометр – прилад для вимірювання атмосферного тиску. 6. відшукай і випиши з твору слова, якими автор описує: Осоку - … , ліщину - …, траву - …, метелика - …. . 7. Постав і запиши два запитання за змістом твору. 1) 2) 8. Поміркуй і запиши, чому твір Степана Мацюцького «В гостях у весни» має таку назву. Запропонуй свій заголовок.



Вы находитесь на странице вопроса "Чи подобається тобі бувати біля річки? Чому ? Текст - міркування.", категории "українська література". Данный вопрос относится к разделу "1-4" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська література". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.